Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Sa Larg Me Ke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Shum larg me ke
sa larg te kam
sa me mungon
kur s't'kam pran (2X)

A do te vish sonte
siq me ke premtuar
ti gezojm keto qaste
si te dashuruar
a do te vish sonte
siq me ke premtuar
ti gezojm keto qaste
si te dashuruar

[ref]
Shum larg me ke
sa larg te kam
sa me mungon
kur s'te kam pran

Te gjith hedhim valle
sa mir po na shkon
veq prania jote
sonte me mungon
te gjith hedhim valle
sa mir po na shkon
veq prania jote
sonte me mungon

Tash nuk jemi afer
si dikur nuk jemi
per veq njeri tjetrit
tjeter qka nuk kemi
tash nuk jemi afer
si dikur nuk jemi
per veq njeri tjetrit
tjeter qka nuk kemi


Ky tekst u dërgua nga ShefketiSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik
Teksti: Arsim Bunjaku


Smail Puraj - Sa Larg Me Ke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Larg Me Ke".
3. Video është e këngës "Sa Larg Me Ke", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 1