Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Dashuria Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

A te kujtohet kur jemi takuar
a te kujtohet kur jem dashuruar
prej asaj kohe veq kujtimi ka mbet
se gjithqka tjeter ne mes nesh ka vdek

2 x

Dashuria jone ne fund ka ra
nuk ka mbet prej saj as gja
edhe pse dikur jemi dashur shume
dashuria jone ra ne fund

A te kujtohet aj takimi i par
kur zemerat folen pa e than as nje fjal kur njani tjetrit emrin ja kemi thirr prej gezimit zemra filloj meu dridh

3 x

Dashuria jone ne fund ka ra
nuk ka mbet prej saj as gja
edhe pse dikur jemi dashur shume
dashuria jone ra ne fund


Ky tekst u dërgua nga Valon SeferiSmail Puraj
Publikimi: 09/09/2009


Smail Puraj - Dashuria Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Jone".
3. Video është e këngës "Dashuria Jone", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0