Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - S'jam Shkrimtar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Sjam shkrimtar roman met shkruar.
As poet me tu lavdruar.
Sjam i lindur per tradhti.
Por kam lindur veq per ty.

Dashuro ku ka shpres.
Kur ne zi nuk ke me u vesh.
Mos e gjuj zemren ne zjarr.
Se shum vlefka ka per ni djal.

Mos i me mbyll endrrat ne det.
Merri shkruaj me ni flet.
Edhe fleten qoma mu.
Endrra ty tu plocu.
2x
Sjam shkrimtar roman met shkruar.
As poet me tu lavdruar.
Sjam i lindur per tradhti.
Por kam lindur veq per ty.

Me nje dor e marr nje flet.
Dhe ne tjetren trendafil.
Cila duket ma e bukur.
Cila tban me te lumtur.

Gjithkush po e meriton.
I lumter te jetoj.
Trendafili dua tjem.
I lumter me ty me qen.

4x
Sjam shkrimtar roman met shkruar.
As poet me tu lavdruar.
Sjam i lindur per tradhti.
Por kam lindur veq per ty.Nuk kemi video për këtë këngë.


Smail Puraj
Publikimi: 15/12/2014


Smail Puraj - S'jam Shkrimtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam Shkrimtar".
3. Video është e këngës "S'jam Shkrimtar", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0