Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - A E Din Se Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  11

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

Jeshken ma plakt e kish kalu
ne fund te botesh kisha shku

Per ty edhe helem kisha pi
Vetem ti mem pas dashni

Qka t´duhet te bej te me dashurojsh´
Qka t´duhet te bej per mu tjetojsh
Qka t´duhet te bej per ta kesh dashni
Qka t´duhet te bej pa helmin ti

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

.......

Detin ma t´madh kish nutu
Kunder krejt bote kish luftu
Per ty dhe veten zjar e shti
veq at dit na ket dashni

Qka t´duhet te bej te me dashurojsh´
Qka t´duhet te bej per mu tjetojsh
Qka t´duhet te bej per ta kesh dashni
Qka t´duhet te bej pa helmin ti

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je

aauuaauuuuaaauuuuu ...

a e din seeee....

A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je...
A e din se te dashuroj
A e din se per ty jetoj
A e din seee endra ime je..


Ky tekst u dërgua nga Lolushi

Smail Puraj - A E Din Se
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Se".
3. Video është e këngës "A E Din Se", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0