Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj & Nezir Gjocaj - Shoku Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Smail Puraj:
Shoku jem zemra po me dhem, Se ajo m´thradhtoj
Dashuri te rrejshme me premtoj
2x
Mua m´thonte se me don
Mua m´thonte me dashuron
Kqyre sot me tjetrin po kalon

Nezir Gjocaj:
2x
O shok mir e di, si dhem zemra me thradhti
Edhe une kam qajt dhe vuajt sikur ti

Smail Puraj & Nezir Gjocaj:
2x
Dashurin e saj duhesh me harru
Ajo sdin me dasht me zemer din veq me mashtru

Smail Puraj:
Shoku jem lotet ne sy nuk muj mi ndalu
Dashuri te madhe me pat premtu
2x
Mua m´thonte se me don
Mua m´thonte me dashuron
Kqyre sot me tjetrin po kalon

Nezir Gjocaj:
2x
O shok mir e di, si dhem zemra me thradhti
Edhe une kam qajt dhe vuajt sikur ti

Smail Puraj & Nezir Gjocaj:
4x
Dashurin e saj duhesh me harru
Ajo sdin me dasht me zemer din veq me mashtru


Ky tekst u dërgua nga  astrit   Lena2428

Smail Puraj & Nezir Gjocaj - Shoku Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Jem".
3. Video është e këngës "Shoku Jem", por nuk këndohet nga Smail Puraj & Nezir Gjocaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0