Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Koha Po Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E di se sot me s me kujton
E di se tjetrin e perqafon
Une mendova se te kam perjete
Isha i bindur ne dashurine e vertete

REF(2x)
Koha po shkon s muj me te harruar
nuk kalon dite pa te kujtuar
e pyes veten se ku je tash
a te bjen nermen sa te kam dashte

Tash um kujtohen fjalet e tua
Kur um thojshe veq ty te dua
Si te besoj ne dashuri
Te du dikond tjeter jo s kam fuqi

REF
Koha po shkon s muj me te harruar
nuk kalon dite pa te kujtuar
e pyes veten se ku je tash
a te bjen nermen sa te kam dashte

REF(2x)
Koha po shkon s muj me te harruar
nuk kalon dite pa te kujtuar
e pyes veten se ku je tash
a te bjen nermen sa te kam dashte


Ky tekst u dërgua nga  RiNoRssSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik
Teksti: Smail Puraj


Smail Puraj - Koha Po Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Po Shkon".
3. Video është e këngës "Koha Po Shkon", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0