Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Dridhu, Dridhu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ajo luan edhe nuk po ndalet
kah po dridhet zemra po me kallet
Me sy me shikon diqka me tregon
naten e pare ma perkujton

REF(2x)
dridhu dridhu mos u ndal
hajde zemren prape ma fal
jepma ni puthje n faqe si heren e pare

lun me duar e luan me bel
kah po dridhet mendjen ma merr
du me i fole e ma bon me sy
kjo nate me ty s do te kete kufi

REF(2x)
dridhu dridhu mos u ndal
hajde zemren prape ma fal
jepma ni puthje n faqe si heren e pare

REF(2x)
dridhu dridhu mos u ndal
hajde zemren prape ma fal
jepma ni puthje n faqe si heren e pare


Ky tekst u dërgua nga  RiNoRssSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik


Smail Puraj - Dridhu, Dridhu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhu, Dridhu".
3. Video është e këngës "Dridhu, Dridhu", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0