Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Dashuri E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

ref:2x

kur te pash dashnija e vjeter
n'perqafim me nje djal tjeter
ah sa shum jam permalluu
spo muj lotin me ndalu...

ref:2x
per dashurin e vjeter
zemra pom vajtooon
per dashurin e vjeeeter
syri pom lotooon .....

2x
kam mendu se t'kam harrua
e ma skam ndjenja per ty
kur te pash me tjeter djal
perseri zemra mu thy ...

ref:4x
per dashurin e vjeter
zemra pom vajton
per dashurin e vjeter
syri pom loton...


Ky tekst u dërgua nga SidorelaaaaaaaSmail Puraj
Publikimi: 27/06/2010


Smail Puraj - Dashuri E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashuri E Vjeter", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0