Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Pse Je Shku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

ti tan naten je munduar mem mashtru ne mengjes ti me buzqesh une me lotu paske lindur vetem lot sy mem nxjerr dhe e shkel lulen qe pat çel pranvere

do te din qe ke gabuar pse je shku oooo pse pse pse je shku por kur te kthehesh prap te une ska met pranu

ne vend te zemeres ta ka fal Zoti nje gur c'ka mendon se dot fitosh me avantur a s'ka dit cdo njeri kshtu me vepru te paska vritu ty kete rruge me ta tregu

do te din qe ke gabuar pse je shku oooo pse pse pse je shku por kur te kthehesh prap te une ska met pranu

do te din qe ke gabuar pse je shku oooo pse pse pse je shku por kur te kthehesh prap te une ska met pranu

do te din qe ke gabuar pse je shku oooo pse pse pse je shku por kur te kthehesh prap te une ska met pranu
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik
Teksti: Arif Arifi


Smail Puraj - Pse Je Shku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Je Shku".
3. Video është e këngës "Pse Je Shku", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0