Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Hej Vajze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

hej vajze ktehu knej syt te tu mua m'kan dej em ke pi pa pik raki gja per vetin nuk po di

hej pa te marr s'kam me lan per ty dalje edhe mejdon per ty luften ja filloj met marr tjetri se lejoj x2

hej vajze pa mahi kush te thot se s'jam per ty une nga vetin mbaj allti qoft se qesh qesh vec per ty

hej pa te marr s'kam me lan per ty dalje edhe mejdon per ty luften ja filloj met marr tjetri se lejoj x2

gjithat i ke vetem nje t'mungon merrem mua atehere je taman x4

hej pa te marr s'kam me lan per ty dalje edhe mejdon per ty luften ja filloj met marr tjetri se lejoj x4
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Daniel Bartik
Teksti: Smail Puraj


Smail Puraj - Hej Vajze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Vajze".
3. Video është e këngës "Hej Vajze", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0