Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Kur Te Pendohesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


version1
Kam menduar se më don
kam mendu se m'dashuron
se kam dit që tinëz meje
ti me tjerin po kalon

version2
Më në fund e morra vesh
qofsh mallku ku do që t'jesh
lotët që kam derdh për ty
kur do n'jetë kanë me t'denu

refx2
Hajt se një dit ke meu kujtua
ka me tra ndermend për mua
kur t'pnedohesh në këtë jetë
ke me m'lyp po ske me m'gjet

version3
Kam menduar se më donë
kam mendu se e imja je
se kam dit që tinëz meje
një tjeter paln e ke

refx3
Hajt se një dit ke meu kujtua
ka me tra ndermend për mua
kur t'pnedohesh në këtë jetë
ke me m'lyp po ske me m'gjet


Ky tekst u dërgua nga BenhaminSmail Puraj
Publikimi: 01/12/2011


Smail Puraj - Kur Te Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Pendohesh".
3. Video është e këngës "Kur Te Pendohesh", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0