Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Jeten Kishe Me Te Dhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Vers.1:
2x
O shpirti jem shum po vuj per ty,
prej se te kum pa nuk kam gjum ne sy

Ref.:2x
Jeten kisha me ta dhan shpirti im
per nje perqafim, per nje perqafim

Vers.2:
2x
O shpirti jem shum e bukur je
100lule tjera, syri veq ty te sheh

Ref.:2x
Jeten kisha me ta dhan shpirti im
per nje perqafim, per nje perqafim


Ky tekst u dërgua nga youtube.com/kosovare2007Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2011


Smail Puraj - Jeten Kishe Me Te Dhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeten Kishe Me Te Dhan".
3. Video është e këngës "Jeten Kishe Me Te Dhan", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0