Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Smail Puraj - Lulien E Kem Kunat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/10/2012

2012-10-02T11:38:32

Këngë e albumit:

"Po Vjen Nusja"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulien E Kem Kunat" kënduar nga Smail Puraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Smail Puraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet