Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

U largova ne vetmi te lashe
N'kurbet shkova kurre ma nuk te pashe
Edhe sot ate dite e kujtoj
Lotin tend s'mund ta harroj

S'i harroj lutjet si te femise
Mos ja kthe shpinen dashurise

Ref...
Jeta ime jo nuk ishte loje
Tash kur humba tash po e kuptoj
Rruget e huja tash me lot i laj
Se m'ka vra dashuria e saj

Seç me doli mua tash kjo jete
Me fituar dhe me i humbur krejt
Cka me vyn jeta ne pasuri
Kur larg meje qendrove ti

S'jam i lumtur as s'do te jem
I lumtur pa ty s'muj me qene

Ref...x2
Jeta ime jo nuk ishte loje
Tash kur humba tash po e kuptoj
Rruget e huja tash me lot i laj
Se m'ka vra dashuria e saj

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSmail Puraj
Publikimi: 06/02/2013


Smail Puraj - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0