Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Diskoteka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Diskoteka plot per plot,
kur s'ka qen ma mire se sot.
Mashum qika se sa djem,
ma per qika s'kem problem.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]

Diskoteka plot per plot,
kur s'ka qen ma mire se sot.
Sa mire vallen e kem niz,
ma per qika s'kemi kriz.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]

Sa bjondina aq zeshkane ...

Sa bjondina aq zeshkane,
qika t'mira n'tana ane,
prap se prap ty pot ndalloj,
vetem ty jam ka t'shiqoj.

[ 2x ]
Smail Puraj
Publikimi: 01/12/2013


Smail Puraj - Diskoteka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diskoteka".
3. Video është e këngës "Diskoteka", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0