Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Linda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Linda, Linda, tash u binda
sa shum me mungon
vitet po kalojne, por zemra ste harron
kush ka qen fajtor, une a po ti
edhe njeher du met gjet, tjeter ska rendsi

Linda, Linda, pa ni sheje tre
krejt boten une e kallova
kund smujta met gjeeet

Linda, Linda, tash u binda
se pa ty nuk muj
vitet po kalojne, por une ende po vuj
kush ka qen fajtor, une a por ti
edhe njeher du met gjet, tjeter ska rendsi

Linda, Linda, pa ni sheje tre
krejt boten une e kallova
kund smujta met gjeeet (x3)
Smail Puraj
Publikimi: 14/06/2013


Smail Puraj - Linda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linda".
3. Video është e këngës "Linda", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0