Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj & Viola - Per Ju Gurbetqare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Po Vjen Nusja"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Viola

20/01/2018

2018-01-20T13:59:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju Gurbetqare" kënduar nga Smail Puraj & Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Smail Puraj & Viola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet