Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Ani, Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TE KAM DASHT 100% JO NUK KA DYSHIM
ME NI LAMTUMIRE NUK MUNDEM
ME TE FSHI NGA SHPIRTI IM

NUK KAM QEN PERFEKT E DI
POR NUK KE QEN AS TI

NJEJT GABIME KEM BA
GABIMET TUA SJE TUJ PA

REF:

ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
PERMAS NUK PO SHIQON
ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
KI MEM LYP KUR T´BHET VON

AFERA ME TJER FRAJERA PER HUNE KA MET DAL
EDHE NI HER SYT ME MI PA MALLI KA MET MARR

NUK KAM QEN PERFEKT E DI
POR NUK KE QEN AS TI

NJEJT GABIME KEM BA
GABIMET TUA SJE TUJ PA

REF:

ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
PERMAS NUK PO SHIQON
ANI ANI ANI PO SHKON ANI ANI PO SHKON
KI MEM LYP KUR T´BHET VON
Smail Puraj
Publikimi: 19/06/2016


Smail Puraj - Ani, Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani, Ani".
3. Video është e këngës "Ani, Ani", por nuk këndohet nga Smail Puraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Smail Puraj:


Komente 0