Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sniper - Intro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Un jour on pleure, un jour on rit, 5-6 petards et le fou rire vient
Tout comme le cafard...
Un jour on pleure, un jour on rit, on passe du rire au sanglot
Quand on a trop bu...
Un jour on pleure, un jour on rit, 5-6 petards et le fou rire vient
Tout comme la cafard...
Un jour on pleure, un jour on rit, on passe du rire au sanglot
Quand on a trop bu...

S.N.I.P.E.R/S.N.I.P.E.R..., on lance le missile skeud, c'est
Maintenant qu'elle tombe, qui fait ce qu'on t'ami¨ne, c'est d'la biªte de bombe,
C'est d'la biªte de bombe, mon rap sponsor, mais t'as compris sanglant,
Sniper, Sniper, association scarla pose sur 1 bit qui souli¨ve
Original sondilate, Sniper: faut iªtre net et precis comme un tireur d'elite
On est li  pour defouraille, j'represente i  mort, represente toutes les commissions
Les faux je leur met profond, j'suis mauvais, mais j'ai un bon fond
T'as l'impression que le combat est fini?...
S.N.I.P.E.R/S.N.I.P.E.R...


Më Shumë Këngë Nga Sniper:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet