Më mbaj mend (për 1 muaj)

Snoopy-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Snoopy-G është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

B-Bami

Fulzan-G

Snupa

99nci

Scorpion

Hanello

Bidaki

Fresh-P

F-Boogie

Tags: Snoopy-G, Snoopy G, Snoopyg


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet