Më mbaj mend (për 1 muaj)


Snoopy-G - Qdo Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qdo Nat".
3. Video është e këngës "Qdo Nat", por nuk këndohet nga Snoopy-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snoopy-G - Qdo Nat  (Feat. Grand Master)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Grand Master

23/01/2011

2011-01-23T21:16:43+00:00SNOOPY-G

1.Dashta met lan anash zemer ty met haruu
2.keit kujtimet me ty qe bashk i kem kalu
3.Po 1anthk pom shtrengon 1ankth s`osht kam lshon
4.diqka n`zemren tem qe ty o kat kujton
5.un t`kallxoj qe halo tdu e malli por ty mka kaplu
6.rrenat e tjerve menofte qe jon t`werteta
7.a po e sheh rrenxat ku meten e na 2 ku jem met
8.i thyn zemrat tona po ende un ty tdu
9. qdo dit e ma shum por ty jom tu vajtu
10.qdo dit e ma shum malli o tum kaplu
11.qdo dit e ma shum jom zemer tut kujtu
12.qdo nat zemer me ty jom tu e endrru
13.e un kur zgjona qajo onderr perjetshith kisha pas deshir me vazhdu
14.un jom kaj boj 1pytje wetes a mdon edhe ajo mu
15.sdi a je e lir a je me tjeter kon
16.weq doshta met kallxu qe ABI ende ty të don

sNOOPY-G

1.Qdo nat mdel porpara kujtimi por ty
2.Du met pa du me ti puth ata sy
3.Du met pas afer naten bashk me kalu
4.Qdo qast zemra jem ty osht tut kujtu

1.a tkujtohet dit kur lamtumir me the
2.hiq nuk tu dhimba ato fjal kur mi the
3.por mu dije zmr wdiq dashnija
4.n`kit wetmi me shoqron loti e rakia
5.po du me kon me ty se shum je tuum mungu
6.po du me kan me ty jeten me shiju
7.spo muj met harru se ende un ty tdu
8.sepse pa ty skom jet tash e kom kuptu
9.kthehu edhe 1her spo mujt met harru
10.po munona veten me ngushllu
11.se sikur n`burg pa ty jom tu jetu
12.nuk du sen weq zonin 1her me ta ndegju
13.en hapsir kur po jom po mendoj ti ni hapat n`menjen tem
14.po e pys weten a e gjaj 1tjeter po weq ti je tu mbizotru
15.e boj kit sen por at qiken qe shume du
16.sdi am beson po jeta pa tyy nuk o kam shkon


1.Un krejt por ty i bona e ti s`bone kurgjo por mu
2.gjithmon ke mem met n`zemer gjithmon ko met kujtu
3.keit i kisha harru amo jo dashurin e vjeter
4.po tash ki met por mu sikur njo tjeter
5.nuk di qka po jetoj por mu osht e kot
6.1 nat po e kaloj po po e kaloj kot
7.ecii afer shpis tonde i kujtoj kohrat qe me ty i kom kalu
8.dit mat lumtra n`jet me ty jom tu i kujtu
9. athu pse më sje kam don
10.athu pse zemer ti mu je kam lendon
11.athu pse jeta jem pa ty so ka shkon
12.athu dot edhe ti ende um kujton
13.athu zemer ti mu um beson
14.athu qe ti ndoshta ende m`don
15.n`kit reptur me lot e shpreha dhimbjen por 1femer
16.Qajo qe um ka met porgjithmon un zemer


Ky tekst u dërgua nga Snoopy-g   SnoopyG
Më Shumë Këngë Nga Snoopy-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet