Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Snoopy-G - Ato Momente

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Momente".
3. Video është e këngës "Ato Momente", por nuk këndohet nga Snoopy-G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Snoopy-G - Ato Momente  (Feat. [tg] Classical & Red Bloody)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Red Bloody

30/07/2011

2011-07-30T00:53:43+00:00VERS A : SNOOPY-G

- ku meten ato dit që na bashk i kalum
- ku hupen ato momente që ne bashk jetum
- ato dit kaq t'mira n'zemer jom tu i kujtu
- ajo koh kaq e mir per mu smuet mu harru
- nuk e di pse ato dit ma nuk jon ka vin
- qato jom ka i lypi me thy monotonin
- ajo koh shum em mungon zotit i lutna n qiell
- du me i kthy veq edhe ni her ato dit plot me diell
- du me pas edhe ni her dashurin e kalume
- kisha dasht veq edhe ni her me pas zemren e gjallnume
- ajo koh smë pelqente po tash shum pe kerkoj
- qe nuk e shfrytoza veten jom ka e gjykoj
- tash skom se qka baj...rri naj rim tu e shkru
- ose rrasna n menime kohen e kalume tu e kujtu
- asgje nuk po kerkoj...veq zoti t'më shperblej
- kam vetëm nje deshirr...kohen e shkuar te ma kthej

CHOURS : RED BLOODY

-pse kjo koha jon nuk vazhdoj
-fatin ton po e mallkoj
-po e mallkoj un ket fat
-dua tët te kem vetëm nje nat

VERS B : Classical

-kalun diten tona ...erdh koha mu largu
-kaloi koha e mir erdh koha mu deshpru
-nuk e shfrytzum at koh .. duart nuk i shterngum
-diteët ma te mira njoni me tetrin bashk i kalum
-nuk e jetum jeten...e lam kohen me kalu
-njoni tetrit kto ditt...shum jena tu i mungu
-munohem kohen me kthy...prap larg jem rrim
-bohem qi nuk po dojm...po te 2t kto e dim
-ni koh kem bashkk...e tash ma nuk po shihmi
-ni koh t pandashem...e tash bohum qi nuk nihmi
-nashi tash je me dikon tjeter mu nuk em nje
-ama veq bohesh qashty se qdo nat n ondrra m she
-tjeter kon veq e rrenn tjeter kujna i thu t du
-kallxoj per dikon qi smunesh me harru
-nejse nashti paret mujn me ta nreq ket jet
-ama zemren ta nreq veq ni dashni e vertet

CHOURS : RED BLOODY
-pse kjo koha jon nuk vazhdoj
-fatin ton po e mallkoj
-po e mallkoj un ket fat
-dua tët te kem vetëm nje nat

VERS C : CLASSICAL & SNOOPY-G

-koha jon paska kalu kerka spe gjej
-ni sen qi shum e du me pare sun e blej
-ni sen që më mungon osht koha e vjeter
-kish dasht veq qaty me kthy e korgja teter
-e parealizueshne per mu ke kjo deshir
-sun pe kujtoj po me harru edhe ma shtir
-ditet e njejta perseriten po senet kan ndryshu
-nuk jom ma me dikon qi shum e du
-nuk jena n venin e vjeter veq na 2 vet
-nuk jena t perqafum tu ec neper qytet
-nuk jem bashk nuk jena qysh jena kan
-fjalt e funit n'kit balad jom tu ti than
-thjesht qysh jena kan ma kurr nuk dot jemi
-ato fjal qe i tham ma kurr nuk do ti themi
-nejse kohen e kalume e kujtoj deri n'piken e funit
-dashnia jon ke veq ni aknth n anderrn e gjumit


Ky tekst u dërgua nga Abb
Më Shumë Këngë Nga Snoopy-G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet