A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Snow Black

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Agon Xhemaili
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Snow Black është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Snow Black-Agon Xhemaili ka kryer shkollen e mesme ne Tetove gjithashtu vazhdon me studimet ne Universitetin e Tetoves. Repin e adhuronte qe femije. Kreu sukses ne Amerike ku filloi edhe te kendoje rep te vertete. Ka bashkupunuar me kengetarin Adrian Gaxha dhe shume repera tjere shqiptare Më datë 8 Prill 2008, Snow Black publikon videoklipin "Come And Get Me", në bashkëpunim me Elena Risteska. Në Nëntor 2008, Snow Black merr pjesë në Kënga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tikkz

Gaffi

IllMill

Bloody

Daja Do

Niti-G

Tuli Goa

Baggeri

Sony T

Bomba


Tags: Snow Black, Snowblack, Agon Xhemaili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019