A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Snow Black
  • Emri i Vërtetë:
  • Agon Xhemaili
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Snow Black është këngëtar i njohur. Snow Black-Agon Xhemaili ka kryer shkollen e mesme ne Tetove gjithashtu vazhdon me studimet ne Universitetin e Tetoves. Repin e adhuronte qe femije. Kreu sukses ne Amerike ku filloi edhe te kendoje rep te vertete. Ka bashkupunuar me kengetarin Adrian Gaxha dhe shume repera tjere shqiptare

Më datë 8 Prill 2008, Snow Black publikon videoklipin "Come And Get Me", në bashkëpunim me Elena Risteska.

Në Nëntor 2008, Snow Black merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Koncentrohu".

Në Maj 2009, Snow Black merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Follow Me".

Në Maj 2009, Adrian Gaxha merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Tani", në bashkëpunim me Snow Black.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  NoizyOTRGG  

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019