Më mbaj mend (për 1 muaj)

Social Sons

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Social Sons është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. The Social Sons jane grup nga Shqiperia (Tirana) qe bejne Pop-Punk te formuar ne vitin 2013. Antaret e grupit: Besian Xhindole – Lead Vocal/ Bass Guitar Vangjel Azizolli – Lead Guitar/ Back Vocal Gert Qiriako – Drumm/ Percussion/ Në Maj 2014, Social Sons marrin pjesë në Top Fest 11 me këngën "Rritu Dhe Pak". Më datë 2 Gusht 2014, Social Sons publikojnë albumin e parë me titull "Kalimtarë". Më datë 13 Mars 2017, Social Sons publikojnë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Social Sons, The Social Sons

Komente 0