Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lamtumir,lamtumir o shpirto ti
sot erdh dita sot erdh dita
meu nda me ty
skam rruge tjeter,skam rrug tjeter
o shpirto ti
per kujtim une pota la
nji fotografi

ref.

tlutem zemer mos jeto jeten me lot ne sy
fajtor sjam, fajtor sjam ah mir e di
per mua kur tpermallohesh
ti mem pa me sy
kujtoj qastet derdhi lotet ne fotografi

Muaj vite kan kaluar
me plot vaj dhe merzi
smundje rende me ka kapluar
sitja baj nuk e di
mshkrumoj malli
mu dogj zemra o shpirt per ty
kur kujtoj une ditet tona
tash e kjaj vetmin

ref.
i njejte


Ky tekst u dërgua nga Floriani

Sokol Bisaku - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Sokol Bisaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Bisaku:


Komente 0