Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku - Kenaqu Kenaqu Oj Rini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

S'i kem dy jeta e kem veq ni
knaqnu knaqnu oj rini
pa tradheti,pa gjelozi
me hare dhe lumturi

ref.
zemer shpirte dua te kame
falmi buzet qe tpikojne mjalte
zemer shpirt loqk oj xhan
falmi buzet qe tpikojn mjalte

falma ti zemren ta fali jeten
ta ndajme bashk tmiren dhe tkeqen
pa tredheti,pa gjelozi
me hare dhe lumturi

ref.
zemer shpirte dua te kame
falmi buzet qe tpikojne mjalte
zemer shpirt loqke oj xhan
falmi buzet qe tpikojne mjalte


Ky tekst u dërgua nga pejanja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sokol Bisaku
Publikimi: 15/10/2013
Teksti: Sokol Bisaku
Orkestrimi: Arben Bytyqi


Sokol Bisaku - Kenaqu Kenaqu Oj Rini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenaqu Kenaqu Oj Rini".
3. Video është e këngës "Kenaqu Kenaqu Oj Rini", por nuk këndohet nga Sokol Bisaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Bisaku:


Komente 0