Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku - A Ka Kund Ilaq Per Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A ka kund ilaqe per mua
dhimbjet e zemres mei sheru
se rakija as shoqeria
s'mi sheruan keto plage te mia

ref.
vetem ti o shpirte
mi sheron mua keto dhimbe
nese s'mundem mete taku
sdi a ka ilaq per mua
nese smundem mete taku
s'di a ka ilaqe per mua

Zemren time ndor ta lashe
veq te jemi ne dy bashke
se qka ndodhi nuk e dij
ndhe per se ngjalli don mem shti
se qka ndodhi nuk e dij
o ndhe per se ngjalli don mem shtij

ref.
Vetem ti o shpirte
mi sheron mua keto dhimb
nese s'mundem me te taku
s'di a ka ilaq per mua


Ky tekst u dërgua nga EDI PZ


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sokol Bisaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2013
Teksti: Sokol Bisaku
Orkestrimi: Arben Bytyqi


Sokol Bisaku - A Ka Kund Ilaq Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Kund Ilaq Per Mua".
3. Video është e këngës "A Ka Kund Ilaq Per Mua", por nuk këndohet nga Sokol Bisaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Bisaku:


Komente 0