Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku - Nese Vdes Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Amanet dashnorja e pare
ti te varri mos mem ardhe
edi se dote qajshe me lote
ma rendojshe dheun mbi koke

ore bilbil ka fluturon
shko dashnoren tma takon
ja tregon keta lot te mi
qe pom rrjedhin por si shi

nate qast kur ke mem harru
une do te vi mete vizitu
tlutem le dritaren hapet
une do te vi veq te uroj fate
une do te vi veq te uroj fate
une do te vi veq te uroj fate


Ky tekst u dërgua nga diellza bisaku


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sokol Bisaku
Publikimi: 15/10/2013
Teksti: Sokol Bisaku
Orkestrimi: Arben Bytyqi


Sokol Bisaku - Nese Vdes Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Vdes Une".
3. Video është e këngës "Nese Vdes Une", por nuk këndohet nga Sokol Bisaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Bisaku:


Komente 0