Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Bisaku - Qikat E Sodit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

qysh po thojn eshte prish rinija
jo nuk eshte e sakte
qysh pothojn jane prish rinija
jo nuk eshte e sakte
as ktyne hereve me dimija
kurr skan nej rahat jo valla aspak

ref.
kto qikat e sodit tveshuna nminiqa
po njoftohen ne interrnet takohen nkafiqa
qikat ktyne here ndimija nshamija
unjoftojshin te bunari utakojshin navlia

kete rinin se sodit qysh eshef e shkrun
kemi thanun ktyne hereve
ruju gaces mlut ruju gaces mlut
ajo ti djeg durt

ref.
kto qikat e sodit tveshuna nminiqa
po njoftohen ne interrnet takohen nkafiqa
qikat ktyne here ndimija nshamija
unjoftojshin te bunari utakojshin navliaNuk kemi video për këtë këngë.


Sokol Bisaku
Publikimi: 15/10/2013
Teksti: Sokol Bisaku
Orkestrimi: Arben Bytyqi


Sokol Bisaku - Qikat E Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikat E Sodit".
3. Video është e këngës "Qikat E Sodit", por nuk këndohet nga Sokol Bisaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Bisaku:


Komente 0