Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koci - Shkaktare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref

Shkaktare mbetesh ti
nuk besoj ne rastesesi
jo nuk ta fal gjith jeten
gjer ne vdekje ty nuk te fal
mashtrove dashurin
me ato 2 syt e zinj
i more ti te gjitha
dhe e s'me the as lamtumire

1

gabova qe te besova si marre
i lutem zotit te me fal
sepse gjumi nuk me merr
s'mundem ti them shokeve qe me harroi
se jam njeri dhe un gaboj
se kjo tok mekataret gjall mban

Ref

Shkaktare mbetesh ti
nuk besoj ne rastesesi
jo nuk ta fal gjith jeten
gjer ne vdekje ty nuk te fal
mashtrove dashurin
me ato 2 syt e zinj
i more ti te gjitha
dhe e s'me the as lamtumire

2

pa ty un mbetem engjell vetmitar
i tardhtuar ne shpirt i vrar
me fal por dot ste fal
s'mundem ti them shokeve qe me harroi
se jam njeri dhe un gaboj
se kjo tok mekataret gjall mban

Ref 2x

Shkaktare mbetesh ti
nuk besoj ne rastesesi
jo nuk ta fal gjith jeten
gjer ne vdekje ty nuk te fal
mashtrove dashurin
me ato 2 syt e zinj
i more ti te gjitha
dhe e s'me the as lamtumire


Ky tekst u dërgua nga Dini H.Sokol Koçi
Publikimi: 03/01/2015


Sokol Koci - Shkaktare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkaktare".
3. Video është e këngës "Shkaktare", por nuk këndohet nga Sokol Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:


Komente 0