Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Sokol Koçi - Si Rihanna  (Feat. Emi Loca)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/08/2019

2019-08-30T15:00:11+00:00

Featuring

Emi Loca

Muzika:

Sokol KoçiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Rihanna" kënduar nga Sokol Koçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Koçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet