Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koçi - Ajo Mungon (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Akoma ajo mungon
Me mungon veshtrimi saj
Se ty te mbaj ne zemren time
Ty vetem ty

Akoma ate e ndjej
Me aromen dhe buzet e saj
Nuk mundem jo Thjesht ta harroj
Skam faj skam faj

Ne zemer te mbaj
Gjithmon un ty ne mendje te kam
Ti edi se un vuaj vuaj vuaj
Vuaj cdo dit vetem per ty

Me kujtohet prekja e saj
Se tashme e kam humbur ate
Emocionohem me vjen te qaj
Per ty vetem per ty

Akoma ate e ndjej
Me aromen dhe buzet e saj
Nuk mundem jo
Thjesht ta harroh
Skam faj skam faj

Ne zemer te mbaj
Gjithmon un ty ne mendje te kam
Ti edi se un vuaj vuaj vuaj
Vuaj cdo dit vetem per ty


Sokol Koçi - Ajo Mungon (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Mungon (Remix)".
3. Video është e këngës "Ajo Mungon (Remix)", por nuk këndohet nga Sokol Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:


Komente 0