Sokol Matoshi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Sokol Matoshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2016, Sokol Matoshi publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Titi

Mursel Zymberi

Arlind Zeqiri

Faton Sofra

Flurim Susuri (Luli)

Naim Sogojeva (Nimi)

Biti Dragusha

Gjani Albanianstar

Alban Feka

Habil Hoxha


Tags: Sokol Matoshi, Koli

Krijo Një Kartolinë