Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Musaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Berat 
BIOGRAFIA: Sokol Musaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2006, Sokol Musaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Dua Dhe Ndaj Vuaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mardi

Fjorentin Dore

Florian Kollaj

Lucky Voice

Skerdi (Top Fest)

Genti Hajrullai

Ahmed Emurllai

Foti Marko

Kliton Roci

Vitmar Basha

Tags: Sokol Musaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet