Më mbaj mend (për 1 muaj)


Solo - Hajvana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajvana".
3. Video është e këngës "Hajvana", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Solo - Hajvana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  124

Komente

12 🔥

16/01/2020

2020-01-16T17:00:11+00:00[REF.:]
Krejt ti ki dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
nautostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana
Ke dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
N'autostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana

Ftyrën e shkurt
mjeti pa targa
na jem katana
thirrëm ushtri
I fort si metal
pare bi pal
probleme na vin
s'du me ja dit
paret n'kotroll
jetoj me shok po kta se kon fol
kto nuk kane forcë
hala pa ja nis krejt i kam lodh

Kokainë, kokainë, kokainë
Adrenalinë, adrenalinë, adrenalinë
femrat vin femrat vin pa I thirr
e din që jom hajvan
për qata po nihet mirë

E tash thirre pronarin
Shishet krejt ti hapi
vina si tsunami
ti e din kush a ky djali
Zemer prej ari
un jam argjendari
shpejt um vlon gjaki
nëse m'kap inati

[REF.:]
Krejt ti ki dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
nautostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana
Ke dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
N'autostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana

HAJVAN, HAJVAN
N'rrug me shok bojna pare harram
HAJVAN, HAJVAN
N'rrug me shok bojna pare harram

Tash për ty zemer s'kam koh
Midis Parisi me EURO
Dikur ti s'dojshe me m'fol
Tani po pret me hyp n'Benzo

E tash thirre pronarin
Shishet krejt ti hapi
vina si tsunami
ti e din kush a ky djali
Zemer prej ari
un jam argjendari
shpejt um vlon gjaki
nëse m'kap inati

[REF.:]
Krejt ti ki dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
nautostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana
Ke dal xhiro me hajvana
I shofim si po zbuten kto luana
N'autostrad vina flak tu bo gara
femrën se du t'urt, e du t'egër si butana


Ky tekst u dërgua nga iris sufaKartolina (10)

141
213
185
194
158
170
159
157
143
134

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Solo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet