Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - N'garazh (Feat. S3Lmo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Diçka po mungon n garazh ejj po du me pas n to ni g class por nuk kom pare pare per me pas shkollën e Huma Ngela N Klas Zgjidhja E Vetme Me Shku Jasht Veç...Pare Për Mi Kap Thes S Po Du Me T Ni Hic Kurr Se Per Pare Plaku Po M Flet Kush Je Ti Mu S Po M Kërcet Nese Sen Nuk Ke Bo Vet Ty Plaku T Ka Majt Me Lek Se Pa To Ti Kishe Dek


Ky tekst u dërgua nga iris sufa serxhioSolo
Featuring: Selmo
Publikimi: 14/03/2020
Produksioni: Arlenn


Solo - N'garazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'garazh".
3. Video është e këngës "N'garazh", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

114
108

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 4