Soni Alidemit
Soni Alidemit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Shqipëri
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Soni Alidemit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Tetor 2014, Soni Alidemit publikon videoklipin "Embelsire Je Per Mu". Më datë 1 Gusht 2018, Soni Alidemit publikon videoklipin "Dashnin Genjeve", në bashkëpunim me Besnik Lilaj & Genci Lika. Më datë 27 Shtator 2018, Soni Alidemit publikon videoklipin "Dashurin E Desha". Më datë 10 Dhjetor 2018, Soni Alidemit & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Ndryshe Jemi Ne". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0