Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Beratit & Greta Berati - Nje Vajz Tjeter Un E Kam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Greta 2x:
Eja djali im
Boten do ta fal
Zemren te ma ngrohesh me ngadal
Nje premtim ma dhe
Tani mos e kthe
Shpirti im po digjet flak

Soni:
Ah moj goc moj goc e mamit
Te lutem me le rehat
Nje vajz tjeter un e kam
Ne kte jet shum po vuaj
Prandaj ti mos mu afro
Nji djal tjeter dashuro (×2)

Greta:
Eja djali im
Boten do ta fal
Zemren te ma ngrohesh me ngadal
Nje premtim ma dhe
Tani mos e kthe
Shpirti im po digjet flak

Soni:
Ah moj goc moj goc e mamit
Te lutem me le rehat
Nje vajz tjeter un e kam
Ne kte jet shum po vuaj
Prandaj ti mos mu afro
Nji djal tjeter dashuro (×4)


Ky tekst u dërgua nga NG

Soni Beratit & Greta Berati - Nje Vajz Tjeter Un E Kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Vajz Tjeter Un E Kam".
3. Video është e këngës "Nje Vajz Tjeter Un E Kam", por nuk këndohet nga Soni Beratit & Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Beratit:


Komente 0