Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Soni - S'te Kam Harru  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T16:00:10+00:00

Muzika:

Soni I Vogel

Orkestrimi:

Artur Qerimi"S'te Kam Harru" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Soni.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Soni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eri Qerimi - S'te Kam Harru

Kam nje Vite une qe s`te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merre ti Jete

Kam nje Vite une qe s`te shoh
Kje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shume te du
Babi Joti s´te ka harru

Kam nje Vite une qe s´te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Kam nje Vite une qe s´te shoh
Nje Surpriz du me ta bo
Princesha e Jotit ke me mbet
nga Ditet e mija merr ti Jete

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shum te du
Babi Joti s´te ka harru

Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte
Lali Eri knon sonte

Erika shume te du
Gjyshit Bujarit i ke mungu
Erika shume te du
Babi Joti s´te ka harru

B2N - S'te Kam Harru

E di se shum e kam tepru me fjal
Ndoshta s'ka renci, por me fal
Nga kjo situat duhet me dal
Me u kthy edhe 1 her normal

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin mo..
Un e kam veshtir me ty me u nda
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 kaa..

(Refreni)
S'tkam harru (2X)
Asnje dit s'tkam harru
Shum po duu.. (2X)
Me dit a'ta nin mo per mu..
(3X)

A e din sa shum m'ka marr malli
Mungesa jote m'dogji si zjarri
T'kam lendu zemer me m'fal ti
Se un fjalt i them nga inati

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin moo..
Une e kam veshtir me ty, me u nda,,
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 ka

(Refreni)
S'tkam harru (2X)
Asnje dit s'tkam harru
Shum po du.. (2X)
Me dit a'ta nin mo per mu..
(3X)

T'kam rrejt kur t'kam thon
Se s'ma nin mo..
Une e kam veshtir me ty me u nda
S'muj me nejt 1 dit pa t'pa
Se n'zemren teme vetem 1 ka...

S'tkam harru..uuu
Shum po duu..uuu
Me dit a'ta nin mo per muu... NaaNaNa
Më Shumë Këngë Nga Soni I Vogel:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet