Soni Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Soni Lala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe etno. Tashmë jemi mësuar që tregu muzikor shqiptar të mirëpres emra të rinj të cilët janë shumë premtues për skenën muzikore, emra që pretendohet të kapin majat e suksesit dhe të gravohen thellë në mendjen e njerëzve. Madje në tregun muzikor shqiptar kemi edhe artistë shumë të njohur që për fat të mirë jua trashëgojnë talentin edhe fëmijëve të tyre, dhe pikërisht industria muzikore shqiptare është shembulli më i mirë. Këngëtarët Daim Lala dhe Buqe Rama...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Buqe Rama (Buqja)

I biri i

Daim Lalës

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lami Cana

Edison Cenaj

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flamur Hasani

Sazan Mecani


Tags: Soni Lala

Krijo Një Kartolinë