Soni Malaj

Mesazhi Prekës I Soni Malaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-02-2016]
Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar një mesazh shumë prekës sot të cilin ia ka dedikuar babait të saj të ndjerë, i cili ndërroi jetë vitin e kaluar.

Sot ishte ditëlindja e tij dhe Soni me pikëllim ka publikuar një foto të sajën bashk me të para shumë vjetësh.

"Sot eshte ditelindja jote babi dhe me mungon shume. Atje ku ti prehesh, shpresoj te shikosh, sa shume e ndjej mungesen tende dhe sa me dhembje e perjetova largimin tend.

E ndjej qe ti je me mua, ne çdo hap dhe sot do festoj ditelindjen tende, por do kaloj çdo minute, duke ndjere mungesen tende" - kanë qenë fjalët prekëse të Sonit. (B.A/Teksteshqip.Com)

Mesazhi Prekës I Soni Malaj


Komente 0