Soni Malaj

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Mua” Nga Soni Malaj Ft. Skivi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-03-2016]
Këngëtarja Soni Malaj pas një pauze mjaft të gjatë në skenën muzikore për arsye të vdekjes së babait, është rikthyer në skenë me një bashkpunim me Skivin.

Kënga e re titullohet "Me Mua" dhe është punuar Dj Aldo, e ndërsa teksti është shkruar nga vetë Visari & Rea Lemnusha.

Videoklipi është punuar nga produksioni që menaxhon këngëtaren, Max Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Me Mua” Nga Soni Malaj Ft. Skivi

  Soni Malaj - Me Mua (Feat.Skivi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0