Soni Malaj

Soni Dhe Gena Kanë Gati Duetin “Ti, Jeta”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-04-2016]
Vjen një bashkëpunim i ri mes këngëtarësh shqiptar, kësaj here Soni Malaj dhe Gena kanë realizuar një këngë e cila titullohet “Ti, jeta”.
Ka përfunduar dhe videoklipi dhe pritet që të dal shumë shpejtë për të gjithë adhuruesit e dy këngëtarëve të njohur shqiptar.

Ka qenë vetë Soni Malaj e cila ka ndarë me fansat e saj në “Instagram” sekondat e parë të këtij videoklipi.
 (Express)

Soni Dhe Gena Kanë Gati Duetin “Ti, Jeta”

  Soni Malaj - Ti, Jeta (Feat.Gena) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0