Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - S'e Kupton Sa Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

Luaj me mua ti se nuk me njen se si
sa do ta vuash kete te duash s'ke mesuar
per mua s'egziston kjo dashuri qe fal
sepse per mua je shuar dhe je harruar

Te lutesh e ke kot
s'meduhet asnje lot
harroi ti perhere
se une te kam harruar nga pas
mos u vardis
se ma ban hijen pis
dhe une kam endrra me ty
t'i ngaterroj nuk dua

Ti mos thuaj jo me asnje fjale
kam te drejte te refuzoj sa dua
nuk kalohet pse me the me fal
ti nuk e kupton sa mua


Ky tekst u dërgua nga HenaSoni Malaj
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Soni Malaj - S'e Kupton Sa Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Kupton Sa Mua".
3. Video është e këngës "S'e Kupton Sa Mua", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0