Live Video

Soni Malaj - Djall E Dreq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mesdhe"
Kohe me jep sekretin tend
nje djall do dashuri
dua qe ta ndal tani

E di boten bardh e zi
dhe Zot e dije veten
zemren gur e kishe ti

Te hene te marte te shtune te djele
ti merrje zemra si perhere
digjje flake ti endrrat e mija
ti lendon c'do gje qe prek
s'mendon sa zemra vret
s'edi kush je
s'edi pse je

ref:
Ti ti je djall e dreq
bota te ka bere te keq
mos prek krahet e mija
une une engjell vete
nuk e dua
kete jete
mos prek endrrat e mija

ti ti djall e dreq
bota te ka bere te keq
mos prek endrat e mija
une une engjell vet
nuk te dua kete jet mos
prek endrat e mija.

kohe me jep sekretin tend
nje djall do dashuri dua
qe ta ndal tani

e di boten bardh e zi
dhe Zot e dije veten
zemren gur e kishe ti

te hene,te mart,te shtund,te djel
ti merje si perher digje flak ti
enderat e mija ti lendon qdo gje
qe prek s'mendon sa zemra vet
se di kush je
se di pse je

ref:(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...