Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Zig Zag

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zig Zag".
3. Video është e këngës "Zig Zag", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Zig Zag  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"22 Hite"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '07"

Këngë e albumit:

"Unik"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Dal vet, sdal vet me ty nuk dal vet
ndalu ndalem cfare ka ky djale them
ta degjoj ta degjoj nga tyy, se mezi mer fryme
sdua une ta them pergjigjen ta kem
mua m'pelqen cfare ke nuk ta them
pres me shume nga ty por ti mezi mer fryme

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy

se di ca paske se di pse fjale ske
pse kaq me turp je, tani qe ne zig zag ne jemi te dy
hallaktesh sorrollatesh me kot
mundohesh te mer fryme por nuk mer fryme dot
fyyyy so se ke esell
lere fare shifemi neser
ti ngacmon ti prape tenton ti prape ndalon
prape ngatron prape njofton pse me vone ti cfare kujton se jam STOP
mbaj frymen merr fryme dy here mbaj frymen
mos u lodh kot te harxhosh frymen
behu pak i zgjuar cun i dashuruar

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy


Ky tekst u dërgua nga  egzona   Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet