Live Video

Soni Malaj - Ishte Kenaqesi Qe U Pame  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/12/2008

2008-12-11T13:34:50

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi
hej ej oooo ej
nje perplasje e lehte dhe
une shpejt u ktheva
ti me ke je sot
une me shoqeri une erdha
ne jet vetem rri
ritmin ndjek te dy
hejjjjjjjjjjjj

kape ritmin lehte
digjesh shpirti i nates
nese nxehesh shpejt
digjesh beri flakesh
nese ti nuk vi
thjeshte ke nje paksi
hejjjjjj

rregulli i par sdua asnje fjal
rregulli i dyt kur kercen mbylli syte
rregulli i trete ti jo mos me prek nese ste prek vet
hejjjjjj

kontrolli muzika ma humb
dua ta njek naten une sontee me pun
kape ritmin
ti spo me ndjek dot por veq flet
humbetesen
ishte kenaqsi qe u ppam me mir vetem 2x
oooooooooooo me mir vetem o
ref:
regulli i par .................................
ref.
kontrroli muzika .........

na naj nanana nanananana
nananannanananana
ref:
kontroli................................


Ky tekst u dërgua nga  fatjona
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...