Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Me Faj, Pa Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Ndalen endrrat per nje cast
papritur jam nje person me pak...per ty

asnje fjal su than ti me ben me faj, pa faj

Nese ti me sheh si jam
do te tlutem per nje nate
te me duaash dhe pse mund tja dal

une e vetme ti nje i 7t
jam premtuar sdo te te flas
por te dua
dhe pse mund tja dal

ske guxim as per te me par..
thuam dicka sillesh si i vrar pa lot
zemer kot e kam ti me ben me faj, me faj pa faj
DO TJA DAL

2x Nese ti me sheh si jam
do te tlutem per nje nate
te me duaash dhe pse mund tja dal

une e vetme ti nje i 7t
jam premtuar sdo te te flas
por te dua
dhe pse mund tja dal

me faj pa faj do tia dal 3x


Ky tekst u dërgua nga Prani   EliosshuliSoni Malaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Zhurma Show 2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Soni Malaj - Me Faj, Pa Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Faj, Pa Faj".
3. Video është e këngës "Me Faj, Pa Faj", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0