Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Djemt Me Ngacmojn Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Pse me mban inat
ti sme le rehat
dua te te kem shum larg
te te kem shum pran
fjalen nuk ta jap
do mendohem prap
dua te te shoh ne sy
te jetoj per ty i dashur
fjalet mos degjo eja me mendo
pa ty smundem te jetoj
kam frik te dashuroj
pse nuk me afron
pse nuk me degjon
dua te te shoh ne sy
kam nevoj per ty
REF.2x.
Djemt me ngacmojne syri nuk po fle
do te digjem fare jana jana ne
pritem edhe pak te te them nje fjal
te kam shpirt e gjan jana jana na

come on,come on,come on,sony
I'm coming
come on,come on,come on,sony
hey what's up

REF.2x.
Djemt me ngacmojne syri nuk po fle
do te digjem fare jana jana ne
pritem edhe pak te te them nje fjal
te kam shpirt e gjan jana jana na


Ky tekst u dërgua nga TinaSoni Malaj
Publikimi: 01/12/2003
Orkestrimi: Adrian Hila & Fabian Asllani


Soni Malaj - Djemt Me Ngacmojn
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemt Me Ngacmojn".
3. Video është e këngës "Djemt Me Ngacmojn", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0